Regulamin korzystania

 

1. Informacje ogólne.

 

Właścicielem strony jest firma IT ways Paweł Kowalik.
Każdy użytkownik strony powinien być świadomy, że zamieszczone na niej informacje mogą być niekompletne lub nieaktualne, dlatego też rezerwujemy sobie prawo do poszerzenia, usuwania lub zmiany opisów i informacji zawartych na stronie bez żadnych dodatkowych zawiadomień.
Opisy produktów i rozwiązań nie są instrukcją obsługi, dlatego też nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji zamieszczonych na stronie.
Użytkownik korzysta ze strony na własną odpowiedzialność. Właściciel strony, jego dostawcy oraz firmy trzecie wymienione na stronie w żadnym przypadku nie ponoszą odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę bezpośrednią lub pośrednią, wynikającą z korzystania lub niemożności korzystania ze strony lub stron z nią połączonych.
Zamieszczone na stronie opisy mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

2. Prawa autorskie.

 

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie objęte są prawami autorskimi. Jakiekolwiek powielanie lub używanie przedmiotów takich jak obrazy, zdjęcia, schematy, dźwięki, kod źródłowy lub teksty, w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych, jest zabronione, o ile dokonywane jest bez zgody autora.

 

3. Linki (odsyłacze).

 

Właściciel strony nie odpowiada za informacje, komentarze, opinie, niedziałające linki oraz niepoprawnie działające strony, do których prowadzą linki z niniejszej strony.
Użytkownik łączy się z nimi na własną odpowiedzialność.